facebook.com/melissa.darwood
Instagram Melissa Darwood
poczta Melissa Darwood
YT Melissa Darwood
Przejdź do treści

Menu główne:

Larysa wiedzie spokojne życie w małej miejscowości. Dziewczyna ma tylko jedno marzenie - odnaleźć prawdziwą miłość.  

W dniu swoich osiemnastych urodzin wypowiada życzenie i wkrótce, nieoczekiwanie, napotyka na swojej drodze zabójczo przystojnego, choć niepokojąco tajemniczego Nieznajomego. Mroczne okoliczności spotkania oraz niezwykłe zuchwalstwo mężczyzny budzą w niej sprzeczne uczucia.

Gdy kilka dni później w jej życiu pojawia się atrakcyjny Daniel,  kuszący zapachem cedrowego drzewa, życie Larysy gwałtownie ulega zmianie. Okazuje się, że mimowolny poryw serca w stronę Nieznajomego i toksyczna znajomość z Danielem zagrażają jej życiu.

Dziewczyna próbuje dociec kim są obaj młodzi mężczyźni.
Kiedy poznaje tajemnice Guardianów i Tentatorów, jej życie nabiera tempa. Okazuje się, że obu mężczyzn łączy wspólna przeszłość  - niegdyś naznaczeni, toczą do dziś bezkrwawą, choć dramatyczną walkę. Walkę o ludzką duszę. Walkę, o której nikt z nas nie ma pojęcia.

Dokąd doprowadzi Larysę znajomość z Danielem? Czy może zaufać Gabrielowi? Czy prawdziwa miłość naprawdę przezwycięża wszelkie przeciwności?
Finał powieści przynosi bardzo zaskakujące rozwiązanie...

Czytelnicy o Lariście

"
Melissa Darwood udowodniła, że polscy autorzy potrafią stworzyć równie uwodzicielski, lekki i przyjemny romans z nutką fantastyki, co zagraniczni autorzy." Kawerna

"
Zapewniam, że czytając stracicie poczucie czasu a i serce zabije trochę szybciej. Wszystkie romantyczki powinny sobie tą książkę kupić." Zapiski-okularnicy.pl

"Piękna opowieść o prawdziwej miłości, niesamowita fabuła i najważniejsze : podczas lektury przypomniały mi się wszystkie ciepłe uczucia jakim darzy się osobę w której widzimy swój ideał, swoją drugą połówkę." Tina (opinia z Lubimy Czytać)

Więcej recenzji i opinii znajdziesz pod adresem:
lubimyczytac.pl/ksiazka/170225/larista


NAJLEPSZY POLSKI DEBIUT YA 2013

według czytelników ParanormalBooks (obecnie Book Geek)

 © Melissa Darwood
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego